تلمبه زدن تصادف کامیون کامیون تصادفات

تلمبه زدن: تصادف کامیون کامیون تصادفات رانندگی موتورسیکلت موتورسیکلت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تصادف موتورسیکلت‌ها با خودروهای سنگین ، این هشدار پلیس را جدی بگیرید!

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ نسبت به تصادف موتورسیکلت سواران با کامیون‌ها و کامیونت‌ها هشدار داد.

تصادف موتورسیکلت‌ها با خودروهای سنگین ، این هشدار پلیس را جدی بگیرید!

این هشدار پلیس را جدی بگیرید!/ تصادف موتورسیکلت ها با خودروهای سنگین

عبارات مهم : تصادف

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ نسبت به تصادف موتورسیکلت سواران با کامیون ها و کامیونت ها هشدار داد.

ایسنا نوشت:سرهنگ محمد رازقی ، اظهار کرد: متأسفانه درصد قابل توجهی از جان باختگان حوادث رانندگی در پایتخت را موتورسیکلت سواران مشمول بر می شوند.

وی با بیان اینکه مهمترین علت فوت این افراد ضربه به سر هست، گفت: به همین جهت مورد نیاز است که موتورسیکلت سواران حتما کلاه ایمنی استاندارد به همراه داشته و حین رانندگی با موتورسیکلت از آن استفاده کنند.

تصادف موتورسیکلت‌ها با خودروهای سنگین ، این هشدار پلیس را جدی بگیرید!

وی با اشاره به تصادفات میان موتورسیکلت ها و خودروهای سنگین به خاص کامیون ها، کامیونت ها و تریلرها اظهار کرد: رعایت فاصله طولی و عرضی در حین رانندگی امری مهم است ولی متاسفانه موتورسیکلت سواران چندان این عنوان را رعایت نمی کنند و این مسئله زمانی اتفاق آورتر می شود که موتورسیکلت سواران در کنار کامیون ها، کامیونت ها یا تریلرها قرار بگیرند آیا که نحوه طراحی خودروهای سنگین به گونه ای است که نقاط کور زیادی دارند و اگر موتورسیکلتی در نقطه کور این وسایل نقلیه قرار بگیرد جهت راننده کامیون قابل رویت نبوده و ممکن است منجر به حوادث مرگباری شود.

رازقی ادامه داد: کما اینکه روز پنجشنبه نیز در اتفاق ای مشابه یک دستگاه موتورسیکلت با یک کامیون در ورودی بزرگراه آزادگان به امام علی (ع) تصادف کرده و منجر به فوت راکب موتورسیکلت شد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ نسبت به تصادف موتورسیکلت سواران با کامیون‌ها و کامیونت‌ها هشدار داد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: علت این اتفاق عدم رعایت فاصله عرضی از سوی موتورسیکلت و قرار گرفتن در نقطه کور دید راننده کامیون بود. بنابراین مورد نیاز است که موتورسیکلت سواران این موارد را مورد توجه قرار دهند.

رازقی همچنین افزود: تردد موتورسیکلت ها در تونل های شهری نیز ممنوع بوده و در صورت رویت ماموران پلیس حتما نسبت به برخورد با این تخلف اقدام خواهد شد.

واژه های کلیدی: تصادف | کامیون | کامیون | تصادفات | رانندگی | موتورسیکلت | موتورسیکلت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog