تلمبه زدن تصادف کامیون کامیون تصادفات

تلمبه زدن: تصادف کامیون کامیون تصادفات رانندگی موتورسیکلت موتورسیکلت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی هشدار سیلاب در مازندران و گلستان و گرد و خاک در زابل ، وزش باد شدید در

با توجه به شدت فعالیت سامانه بارشی، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید لحظه‌ای، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها فردا در مازندران، گلستان، قزوین، البرز، تهران

هشدار سیلاب در مازندران و گلستان و گرد و خاک در زابل ، وزش باد شدید در

وزش باد شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران از بعداز ظهر امروز/ هشدار سیلاب در مازندران و گلستان و گرد و خاک در زابل

عبارات مهم : ایران

با توجه به شدت فعالیت سامانه بارشی، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید لحظه ای، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها فردا در مازندران، گلستان، قزوین، البرز، تهران، قم، شمال سمنان، مرکزی، لرستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی آینده نگری می شود.

به گزارش فارس، براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی و خروجی مدل ها، بعدازظهر امروز در شمال شرق و شرق کشور، استان های سمنان، شرق اصفهان، مرکزی، قم، قزوین، البرز و پایتخت کشور عزیزمان ایران وزش باد شدید آینده نگری می شود که در بعضی نقاط با گرد و خاک همراه خواهد بود.

روز یکشنبه سامانه بارشی در دامنه مرکزی و شرقی البرز، سواحل خزر، شمال شرق، نواحی مرکزی و بخش هایی از شرق کشور، دامنه های زاگرس مرکزی و شمال غرب کشور فعال خواهد بود و باعث رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در این مناطق خواهد شد.

شدت بارش ها روز یکشنبه در استان های قزوین، البرز، تهران، شمال سمنان، مازندران، گلستان، قم، مرکزی، لرستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی آینده نگری می شود.

فردا هوای خنک در استان های ساحلی خزر ماندگار است و در شمال شرق و دامنه های جنوبی البرز نیز کم کردن 4 تا 7 درجه ای دما رخ خواهد داد.

همچنین فردا در شرق و بعضی مناطق شمال شرق وزش باد شدید آینده نگری می شود که در بعضی مناطق نظیر زابل با گرد و خاک و کم کردن کیفیت هوا همراه خواهد بود.

روز دوشنبه از فعالیت سامانه بارشی در کشور کاسته می شود و فقط در شمال غرب، غرب، دامنه های البرز مرکزی و بخش هایی از مرکز کشور، رشد ابر و بارش پراکنده رخ خواهد داد و روند زیاد کردن دما در نیمه شمالی کشور آینده نگری می شود.

با توجه به شدت فعالیت سامانه بارشی، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید لحظه ای، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها فردا در مازندران، گلستان، قزوین، البرز، تهران، قم، شمال سمنان، مرکزی، شرق لرستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی آینده نگری می شود.

توصیه می شود با توجه به انتظار وقوع صاعقه به مورد در مناطق کوهستانی و همچنین احتمال سیلابی شدن مسیل ها و وزش بادهای شدید، جهت کم کردن خسارات احتمالی و حفظ ایمنی، کارها مورد نیاز به کار گرفته شود.

امروز و فردا وزش باد شدید در خراسان رضوی و خراسان جنوبی موجب خیزش گردوخاک و کم کردن دید افقی و کیفیت هوا دراین استان ها می شود.

آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا ابری همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد، گاهی وزش باد شدید و احتمال تگرگ و اوایل شب کم کردن ابر آینده نگری می شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت کشور عزیزمان ایران 27 و 18 درجه خواهد بود.

فردا اهواز با بیشینه دمای 47 درجه بالای صفر گرمترین و اردبیل با کمینه دمای 8 درجه بالای صفر و شهر کرد با کمینه دمای 9 درجه بالای صفر خنک ترین مراکز استان خواهند بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 11 خردادماه امسال 159.9 میلیمتر ثبت شد. میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 207.3 میلی متر بود، بنابراین تا این تاریخ بارش امسال 22.9 درصد کمتر از سال گذشته هست.

میانگین بلندمدت کشور در بازه زمانی مذکور 218.3 میلیمتر بوده است که بارش امسال 26.7 درصد کمتر از سال بلندمدت هست.

بیشترین میزان در هفته سی و ششم سال زراعی متعلق به منطق تالش در استان گیلان به میزان 64.4 میلیمتر است.

هشدار سیلاب در مازندران و گلستان و گرد و خاک در زابل ، وزش باد شدید در

واژه های کلیدی: ایران | مرکزی | خراسان | گلستان | مازندران | استان گیلان | خراسان رضوی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog