تلمبه زدن تصادف کامیون کامیون تصادفات

تلمبه زدن: تصادف کامیون کامیون تصادفات رانندگی موتورسیکلت موتورسیکلت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قول قهرمانی در آسیا از سوی تاج و تلاش جهت برطرف ضعف جام‌جهانی

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی عملکرد کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه و برنامه‌های این تیم جهت جام ملت‌های آسیا پرداخت و از قول مهدی تاج نوشت: می‌تو

قول قهرمانی در آسیا از سوی تاج و تلاش جهت برطرف ضعف جام‌جهانی

قول قهرمانی در آسیا از سوی تاج و تلاش جهت برطرف ضعف جام جهانی

عبارات مهم : ایران

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی عملکرد کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه و برنامه های این تیم جهت جام ملت های آسیا پرداخت و از قول مهدی تاج نوشت: می توانیم قهرمان آسیا شویم.

به گزارش مهر، مسابقه های فوتبال جام ملتهای آسیا از دی ماه ۹۷ به میزبانی کشور امارات برگزار می شود. نزدیک بودن این رقابتها به جام جهانی باعث شده است است تا سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا هر روز گزارشی از تیم های آسیایی حاضر در جام جهانی و بررسی عملکرد آنها منتشر کند.

سایت AFC در گزارش امروز سه شنبه خود عملکرد تیم کشور عزیزمان ایران در روسیه را زیر ذره بین برده و به تلاش جهت اصلاح خط حمله تیم کارلوس کی روش جهت جام ملتها اشاره کرده است.

قول قهرمانی در آسیا از سوی تاج و تلاش جهت برطرف ضعف جام‌جهانی

در بخشی از گزارش AFC آمده است: «تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با رنکینگ دومی در آسیا و بعد از استرالیا به جام جهانی رفت ولی بر خلاف استرالیا، تیم ملی این جام را با خوشنامی و اعتبار بسیار بالایی به اتمام رساند. ثبات سرمربیگری با کارلوس کی روش که وارد هشتمین سال فعالیتش می شود، با نمایش قدرتمند در روسیه پاداش داده شد تا جایی که کشور عزیزمان ایران چند اینچ تا افزایش به مرحله یک هشتم نهایی از گروه فوت و در کنار اسپانیا و پرتغال دو قهرمان اروپا به علاوه مراکش فاصله داشت.»

کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه به مرور اتفاقات و نتیجه های تیم ملی در جام جهانی روسیه پرداخت.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی عملکرد کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه و برنامه‌های این تیم جهت جام ملت‌های آسیا پرداخت و از قول مهدی تاج نوشت: می‌تو

این سایت راجع به آینده تیم ملی و جام ملتهای آسیا نوشت: «مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: “ما سال فوتبالی خوبی داشتیم. جام ملتها را پیش رو داریم. بر اساس مذاکراتی که با کی روش داشتم و همچنین اتمسفر فعلی، ما می توانیم قهرمان جام ملتهای آسیا شویم.”

با محک خوردن برابر تیم های تاپ دنیا در روسیه تیم کشور عزیزمان ایران قدرت دفاعی خودش را نشان داد و فقط دو گل در سه مسابقه دریافت کرد ولی آنها همچنین ولخرجی خود در خط حمله را هم نشان دادند. دو گل کشور عزیزمان ایران در روسیه یکی گل به خودی بود و دیگری از روی نقطه پنالتی. با وفور استعدادهای هجومی مانند سردار آزمون، مهدی طارمی، کریم انصاریفرد و علیرضا جهانبخش و همینطور علی علیپور، کاوه رضایی و مرتضی تبریزی که در کلوب هایشان نمایش تاثیرگذاری داشته اند، کشور عزیزمان ایران به دنبال اصلاح عملکرد خط حمله اش خواهد بود.»

قول قهرمانی در آسیا از سوی تاج و تلاش جهت برطرف ضعف جام‌جهانی

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | فوتبال | قهرمان | فوتبالی | جام جهانی | بررسی عملکرد | کنفدراسیون آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog